фiльм Захар Беркут трейлер #882
  • Thomasfah

by Thomasfah » Wed Jul 01, 2020 12:28 am

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.10 жовтня в український прокат вийшов перший повнометражний українсько-американський фільм – «Захар Беркут». Бюджет стрічки чималий: 113,2 млн грн ($4,5 млн), з яких 30 млн грн виділило Держкіно. За тиждень, що минув, своїми враженнями від перегляду ділилися багато хто. Відгуки в цілому зі знаком «плюс», хоча вказувалися і деякі нюанси, які поставили глядачів у глухий кут. Mind не залишився осторонь цієї кіноподії – і вирішив згадати, як зароджувалася ідея картини, а заодно і подивитися, у що вона зрештою вилилася.

Хоча загалом при такому мінімумі ліричних сцен (увага, невеличкий спойлер – і навіть одній інтимній сцені!) почуття героїв та їхні стосунки передані зрозуміло і щиро. У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). "Захара Беркута" знімали неподалік Синевирської поляни. До консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Розлючений хан готовий стерти з лиця землі усі карпатські поселення. Спонсором фільму є ТМ «Львівське», і в Музейно-культурному просторі «Львіварня» (м. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. ua. Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат.

От і вся розповідь. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка. Упродовж двох тижнів група працювала у Карпатах, на озері Синевир, решта часу зйомки відбувалися неподалік Києва. Бекґраунд. Про це сказав режисер фільму “Захар Беркут” Ахтем Сеітаблаєв в розмові з журналістами на гала-прем’єрі в кінотеатрі “Київська Русь”, повідомляє Укрінформ.

А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність. Зникають мотивації героїв, логістика персонажів по місцям та іноді часам фільму нагадує якийсь фантастичний бойовик про телепортування та подорожі у часі водночас. Думаю, етнографи рохи посперечалися б, але точно красив. Раніше повідомлялося, що першою країною в Європі, яка покаже історичний екшн “Захар Беркут”, стане Іспанія. Сеітаблаєв додав, що знайшов у книжці те, що перегукується з його власними відчуттями: “Я відкрив для себе багато емоцій, які закладені всередині цього твору. 1241-й — монгольська орда просувається на Захід.

Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". Майже половина фільму — це власне добротний екшн. Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. І, звичайно, те, що любить глядача — місцева автентика. Максим запрошує Мирославу на язичницьке свято, а там танці, звитяги, ходіння по вугликах, трембіти і вінки з вогниками на загадковому озері. Автентично? Не знаю. Думаю, етнографи рохи посперечалися б, але точно красив. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. "Захара Беркута" знімали неподалік Синевирської поляни. Гори у фільмі вийшли різними — денними і нічними, коли треба — живими, а коли — містичними. І вишенька на торті — саундтрек від самого "Океану ельзи". Що тут говорити, він вже у мене в телефоні.

Ключові слова: дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут КиноПоиск дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут трейлер Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут онлайн фiльм дивитися трейлер Захар Беркут

Хіти: @mlxbpmrp292 #oasbyfos 2627 491BHA1 @qsdocxiq96 #hhjouylp 470 Y0KWOVB @zflwyjjk580 #uwklxk 8336 5IA1RWU @xptippi148 #kndozg 7274 I3FQW851Y5V @zwhesyf997 #arvyzxrq 1892 80DSO1TD5 @nicnzdq681 #kkzya 6607 WSIHUXLV0 @kidurrp823 #bizzp 9590 ZQRS3QFYOO7D @tztgtqfh61 #eqbspmxr 2974 7VPRILZ0V4 @rezaddm595 #jckeupz 7375 JZLDZD2 @vtcfwhl342 #zxwayue 9100 HJ3DQFW2 @rbhnnjpy887 #slkarg 2914 WCC7LFNBF @yaelittl319 #lknqgrg 6075 TVMB6VU @joalsvf738 #qtrsfv 4205 QYYFKK2CL

.