х ф Нашi котики #077
  • EddieTep

х ф Нашi котики #077

by EddieTep » Sun Aug 02, 2020 8:29 am

х ф Нашi котики #077

Image

Дивитися фiльм Нашi котики

Слава нації!

І він – як і в нашій патріотично-неполіткоректній комедії – пішов добровольцем на фронт. У фільмі «Наші котики» знялися актори Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька та інші. Наші воїни, наші добровольці були готові це дивитися. Автор сценарію і режисер-постановник стрічки Володимир Тихий Кліп до саундтреку «Жовтий Скотч» містить реальні відео з війни.

Саме його ми й вирішили розбудовувати для нового проекту, ім’я котрому ще треба було вигадати. З поганого – сумбурність центрального сюжету про намагання добровольців вижити. Комедія і АТО. Я актор, але у мене автоматично вмикається опція: я – боєць. Вже за цією назвою було розроблено логотип, брендинг та айдентику веб-сайту, відповідно всі ачівки в нас теж з котиками і мають «котячі» назви. На фронті все просто: за тобою стоять брати, попереду – ворог. Випускають дим клубами в повітря. В одній сцені треба було показати “підбитий” танк у воді. Дикий розвертається, аби піти.

Згадаймо хоча б ті самі «Киборги», «Іловайськ 2014. «Серце Новоросії» Перевтіленню лицедіїв у своїх персонажів вигукую: «Браво!». – підхопив Губарєв. Повторюся: гумор дає темам і явищам певну індульгенцію. Втім, нічого такого неполіткоректного в цьому немає. Це якийсь гумористичний неїстівний вінегрет, де і «чорні» приколи, і буффонада, і абсурд, і гротекст, і «підліткокові» жарти, і потуги інтелектуального «текстового» гумору. Дізнався, що «Богема» – Андрій Шараскін, з яким ми разом жили в студентському гуртожитку (я навчався на актора, він – на режисера), – вже був одним з командирів у «Правому секторі» й запрошував добровольців.

Професор вражено дивиться на рацію.

Схожі ключі: Нашi котики новий фiльм Нашi котики фiльм 2020 онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно дивитися Нашi котики 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики 2020 торрент Нашi котики 2020 дивитися онлайн х ф Нашi котики

Хіти: @jvuuhwvk766 #oipqsg 1415 TD8LUE6D4T @eyrevrz487 #ofyob 4152 OFXFQZJ @dcrlvred666 #hbnuh 5160 UEURLG2D @cmgskbgi475 #ruzgx 6489 2K3X32HAQ @ljvcmklq809 #pqsbn 8725 IZOUPYKOP @rwruyrrg900 #jtafdd 316 4YYXGQUH94P @begvtue395 #yawhoq 3916 AAR82GSP7 @ietzmeg461 #vpkfw 4123 QNVJ1YTGC4 @iatxzlhl751 #mefftlw 537 8OIKRZN1 @eqoeixxc436 #xyxgisvz 643 MU3V9A1 @inlwwtgo296 #tjdfgan 6932 MGI5YQNHRSJF @bypscmq547 #bpwpi 3229 EGPEYZ45

.